Knihovna

Centrum disponuje knihovnou s více jak 1000 svazky (zde seznam), které je možné zapůjčit (některé jen prezenčně studovat). Zaměření děl je samozřejmě křesťanské :). K dispozici jsou různé překlady Bible, knihy pro děti a mládež, studijní materiály, životopisy, svědectví, knihy o vztazích, o Izraeli, o misii, s křesťanskými vtipy, výchově a nechybí ani zpěvníky, beletrie či knihy v angličtině.  Mimochodem nejstarším dílem ve sbírce jsou knihy z roku 1869 o Janu Husovi. Mnohé z knih se zabývají letniční teologií.

Některé knihy máme k dispozici ve více kusech a je možné je zakoupit.

V prostoru centra jsou také k dispozici bezplatné tištěné materiály, které jsou zaměřené evangelizačně případně i tématicky (např. o nebezpečí jógy, stvoření vs. evoluce apod.) 

Gedeonky

Vzhledem k tomu, že Vítek a Vratislav jsou členy mezinárodní organizace gedeonů, jsou skrze centrum distribuovány bezplatné Bible –  tzv. „gedeonky“ obsahující Nový zákon a Žalmy. K dispozici jsou v kapesním provedení, ve formátu A5 s větším písmem a také v trojjazyčném A5 provedení (česky/anglicky/německy) určeném pro hotelové pokoje. Případní zájemci z řad provozovatelů ubytovacích zařízení nechť prosím nás kontaktují.