Křesťanské setkávání

Jedná se o neformální skupinu křesťanů (resp. kristovců) ze Svitav a okolí, které spojuje společná křesťanská víra a Bible jako jednotný zdroj věrouky. Nefunguje pod žádnou církevní organizací a nenabízí ani členství. Navštěvují jej děti, dospělí i senioři z různých denominací (nedávno jsme jich napočítali celkem 6 různých :).

Scházíme se většinou každou neděli od 17 hod. (změna od 10/2021). Setkání většinou trvá cca 2 hod., po kterých následují modlitby za potřebné (bez časového omezení 🙂 ).  
Témata a termíny nejbližších setkání naleznete buďto na Facebookovém profilu nebo na této prezentaci. 

První neděle měsíci je setkání pojato jako Večer modliteb a chval s reprodukovanou hudbou. Nemá pevný obsah, cílem je se odpoutat od světských starostí a dostat se do Boží blízkosti.

Vstup na naše akce je zdarma. Prostor není bezbariérový.

Setkání jsou otevřené veřejnosti a může přijít kdokoliv, kdo vnímá, že mu v životě něco uniká a nebo je jen zvědavý, jak to u nás vypadá :).

Prostor je věnován modlitbám, slovu z Bible, svědectvím, vzájemnému sdílení a zpěvu chval tak, jak čteme v Písmu:

Když se shromažďujete, jeden má žalm, druhý slovo naučení, jiný zjevení od Boha, ještě jiný promluví ve vytržení a další to vyloží. Všecko ať slouží společnému růstu. (1. list Korinstkým 14:26)

Kromě těchto veřejných setkání pak funguje ještě i ženská skupinka, která se schází každé úterý večer v okolí Litomyšle (místo se mění). V případě zájmu o účast na ni, nás prosím kontaktujte.

Poradna

  • Hledáte smysl života?
  • Hledáte Boha či osobní vztah s Ním?
  • Máte modlitební potřebu?
  • Hledáte pomoc pro uzdravení (duše, ducha nebo těla)?
  • Potřebujete se s někým sdílet o svém životě?
  • Hledáte bratra či sestru v Kristu ke společnému sdílení?

Navštívit náš můžete v neděli bez ohlášení, stejně tak nás je možné kontaktovat a domluvit se na osobním setkání!